Masif Ahşap Kitap Rafı
Masif ahşap kitap rafı ile odalarınıza renk katın. Ritzz.net olarak hazırladığımız el yapımı doğal ahşap raflarımız ile ofis yada evinizde dekoratif seçenekler. Masif ahşap duvar rafları ile iskandinav tarzı ile evinize minimal bir hava katabilirsiniz. Farklı ebatlarda ve farklı tasarımlarla yaşam alanlarınızın her kesimine uygun duvar rafları tasarlamaktayız. Natürel ham ahşap ve doğal ham pamuk halat ip ile hazırladığımız bu dekoratif rafları isterseniz kendinize alabilir, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Masif ahşap duvar raflarımız tamamen doğaldır ve herhangi bir kimyasal boya veya işlemden geçirilmemiştir, bu yüzden çocuk odası dekorasyonunda da çok tercih edilmektedir. Ritzz.net olarak özgün tasarımlarımızdan çocuk odası dekorasyonunda duvar raflarımız arasında da en çok tercih edilen “Uçak Raf” çocuk odasına minimal ve doğal bir hava katmaktadır. Günümüzde çocuk odalarını renklendiren bir çok tasarım mevcut, biz Ritzz.net ailesi olarak duvar rafları grubunda doğal ve minimal tasarımları benimsemiş bulunmaktayız.

Doğal masif ahşap kitap rafı, naturel renklerde masif kitap raf seçenekleri, ev dekorasyonu ve çocuk odası dekorasyonu için doğal ahşap raflar. Kitap rafı seçeneklerimiz doğal masif ahşap ile hazırlanmıştır. Çocuk odası, ofis ve ev dekorasyonu için ideal masif ahşap kitap rafı seçenekleri.