İndirim!
İndirim!
Doğal Yün
İndirim!
Doğal Yün
İndirim!
Doğal Yün
İndirim!
Doğal Yün
İndirim!
Doğal Yün

Örgü İpi
Örgü ipi modası hiç bir zaman eskimez, her zaman bu moda devam edecek bir hobi ayrıca genimize işlemiş ve anadolu kültüründe vazgeçilmez olan el örgüsü bugün daha modern daha şık tasarımlar ile taçlandırılıyor. Biz de Ritzz.net ailesi olarak el örgüsü severler için Yarnart serisinden en çok tercih edilenleri stoklarımızda sizlere sunmaktayız. Yarnart Jeans, Yarnart Jeans Plus, Yarnart Ideal ve Yarnart Begonia gibi bir çok el örgü ipleri şuan için stoklarımızda bulunmaktadır. Bu ipler ile çocuklara doğal oyuncaklar amigurumi örebilir, hırkalar, masa örtüleri, çantalar, eşarp veya saç bandı gibi çeşitli örgü çalışmaları yapabilirsiniz. Bugünün modasına uygun el örgüsü modelleri için geniş renk yelpazesine sahip el örgüsü iplerin satışı online olarak ritzz.net üzerinden yapılmaktadır.

Yarnart ideal %100 pamuktur ve yumuşak dokusu birçok el örgüsü çalışmalarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz el örgü ipi grubudur. Yumuşak ve doğal yapısı ayrıca amigurumi oyuncak örmek için de idealdir. 50gr’lık yumaklar halinde satılmaktadır.

Yarnart Jeans, Jeans Crazy ve Jeans Plus, %55 Pamuk %45 Poliakrilikten oluşmaktadır, dokusu ve yapısı itibari ile tığ işlerinde örgü daha kolay ve eğlenceli hale gelmektedir. Bugün Amigurumi örgü oyuncak yapımında en çok tercih edilen ip Yarnart Jeans serisidir.

Ayrıca “Hobi Malzemeleri” kategorimizde bir çok örgü malzemeleri, tığ, amigurumi yapımında kullanılan plastik göz, plastik iğne, etamin iğnesi, vintage makaslar gibi geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.