Alpaca Yün
Organik Merino
Organik Merino
Organik Merino
Organik Merino

Fantezi & Pullu & Simli İp

Himalaya Arya 76603

61,00

Fantezi & Pullu & Simli İp

Himalaya Arya 76614

61,00

Fantezi & Pullu & Simli İp

Himalaya Arya 76612

61,00
Alpaca Yün

Fantezi & Pullu & Simli İp

Himalaya Arya 76605

61,00
Alpaca Yün

Fantezi & Pullu & Simli İp

Himalaya Arya 76604

61,00

Ritzz marka merino yün iplik, yünlü içeriği yumuşak dokusu ve kolay örülümü ile göze çarpmaktadır. Ritzz kalitesi ile sunulmuş olan bu yünlü ip size örmesi zevkli ve kış aylarınızı sıcacık bir ortama taşıyacak bir çok örgü modeli çıkarmanız için örgülerinizde eşlik edecektir. Merino içeriği ile keçeleşme özelliğine sahip saf yünlerdir.

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip bu yumuşacık iplikler ile yapabileceğiniz başlıca çalışmaların başlıcaları, kazak, hırka, dev hırka modelleri, battaniye, şal, atkı, bere, eldiven gibi kışlık kıyafet ve giyim aksesuarlarının yanısıra dokuma, makrome duvar süsü ve aksesuarları ve punch işlemelerinize de şıklık katacaktır.

Diğer Yün İp modellerimizi de sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yün İp

Yün örgü ipi çeşitlerini Ritzz.net’te bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve geniş renk seçenekleri ile kredi kartı, kapıda nakit ödeme veya ücretsiz kargo seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Lanea Merino Soft Yün ip %100 saf merino yün ip ile hazırlanmış olup, doğal ve ince burgulu yapısı ile şiş ve tığ işi için ideal bir iptir. Günümüzde tercih edilen yün ipler doğal ve sağlıklı olması bakımından bir çok örgü çalışmasında kullanıma uygundur. İnce yün ip olan Lanea Merino Soft yün iplik amigurumi oyuncak yapımında, dokuma işlerinizde halı kilim dokumda kullanılabileceği gibi hırka, kazak, yastık kırlent gibi bir çok örgü modeli çalışmasında kullanıma uygundur. 3 veya 3.5 MM tığ ile örmenizi tavsiye ederiz. 50 gramlık yumaklar halinde satışı mevcuttur.

yün iplik
yün iplik

Lanea Smooth yün iplik Merino Soft yün ipe göre daha kalın örgü ipi ve tek burgulu bir iptir. Dokuma ve örgü işlerinizde kullanabileceğiniz gibi punch işlerinizde de kullanabilirsiniz. Günümüzde kalın yün ip seçenekleri makrome duvar dekorlarında da yoğun olarak tercih edilmektedir. Lanea Smooth ile hırka, kazak, atkı, bere gibi yün örgü modelleri çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Kalın punch iğnesi ile kullanıma uygundur.

Dokuma işinde şık ve farklı kırlentler hazırlayabilirsiniz. Bir çok örgü sever bu yün ipler ile farklı özel yastık kılıfları örmektedir. Dev Chunky hırka yelek ve kazak gibi örgü modelleri çalışmalarınızda bu yün ipler ile çalışabilirsiniz. 100 gramlık yumaklar halinde satışı mevcuttur. Merinos yün ip seçenekleri arasında en çok tercih edilen ve kaliteli uygun fiyatlı yün ip seçenekleridir.

Ritzz Merino yün örgü ipleri daha soft yumuşak bir yapıya sahiptir, %100 yün yapısı sayesinde doğal ve sağlıklı bir örgü ipidir. Tek burgulu ve yumuşak bir yapıdadır. Bu grup yün iplerimiz de aynı zamanda kalın punch iğnesi ile kullanıma uygundur. Punch işi ile veya makrome tekniği ile veya dokuma ile şık ve birbirinden güzel farklı kırlent yastık kılıfları yapmanız mümkündür.

 

Kalın yün ip olarak yaygın tercih edilen ürünlerimiz ise, Yarnart Alpine Maxi, Yarnart Shetland Chunky, Ritzz Jumbo dev yün iptir. Yarnart Alpine Maxi ile dev hırka yada diğer bir deyişle chunky hırka modelleri örmeniz mümkündür. Ayırca Dev battaniye chunky battaniye modelleri bu ipler ile hazırlayabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri ve uygun fiyatlı yün ip olarak websitemiz de online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Dev jumbo yün iplerimiz ile birbirinden şık dev battaniyeler, kazak, hırka, bebek pusetleri örmeniz mümkündür. Kalın örgü ipi olarak tercih edeceğiniz ürünlerdir.

Ritzz Jumbo dev örgü ipi aynı zamanda keçeleşen yün özelliğine sahiptir, bu yün ipler ile keçe çalışmalarınıza renk katabilirsiniz. Keçe iğnesi yardımı ile bir çok keçe çalışmanızda kullanabilirsiniz. %100 Yündür ve 500 gramlık yumaklar halinde satışı mevcuttur. Uygun fiyatlı dev yün ip seçeneklerine Ritzz.net’te bulabilirsiniz.

Günümüzde yoğun olarak ilgi gören makrome duvar dekorları çalışmalarında dev yünler ile birlikte Lanea Smooth gibi kalın yün iplikler yoğun olarak tercih edilmektedir. Dokuma işlerinizde ve makrome çalışmalarınızda derinlik ve kalın bir doku yaratmak isteyenler için vazgeçilmez olan bir ürün grubudur.

Yün keçe ürünleri ile keçe çalışmalarınızda keçeden yapılabiliecek her çalışmayı yapmanıza imkan sunmaktadır. Sıcak su ve sabunlu su yardımı ile de keçeleşen yünlerdir. 50 gramlık sarımlar halinde satıştadır.

Ucuz el örgü yünleri ve renk seçenekleri için Ritzz.net. Kapıda nakite ödeme seçeneği yanısıra dilerseniz online güvenli alışveriş ile kredi kartı ile ödeme imkanı ve ücretsiz kargo seçeneği mevcuttur.

Siz örgü severlerin beğenisine sunulan yün örgü ipi seçenekleri geniş renk seçenekleri sunması bakımından bir çok yün örgü modelleri çalışmalarınızda sizlere sınırsız yaratıcılık imkanı sunmaktadır.