99,99149,99

Makrome Malzemeleri

Ladin Masif Raf – KARE

99,99149,99

Dekoratif Çerçeveler

Wild One Poster

99,99

Dekoratif Çerçeveler

Unicorn Poster

99,99

Dekoratif Çerçeveler

Baby Yoga Poster

99,99

Dekorasyon

Ahşap Tabure

396,90493,50

Dekoratif Çerçeveler

Be Wild – Panda Poster

99,99
375,00
180,00

Yaşam alanlarında minimalist dekorasyondan yana olanlar için, duvarlarına sade ama şık bir hava katmak isteyenlere farklı model ve ölçülerde natürel masif ahşap raf çeşitleri sunmaktayız. Natürel masif ahşap rafları ister salonunuzda, ister mutfağınızda, ister çocuk odalarınızda, isterseniz ofisinizde dekoratif objelerinizi sergilemek için veya kitap rafı olarak kullanabilirsiniz. Natürel masif ahşap raflarımızda askı olarak %100 pamuk halat ipler ve doğal ahşap boncuklar kullanmaktayız. Çocuk odası dekorasyonunda en çok modellerimiz Uçak Raf, Püsküllü Raf çeşitlerimiz ve Boncuklu Raf çeşitlerimiz tercih edilirken, mutfak, oturma odası ve ofis için ise Urgan Askılı Masif Ahşap Raf ve İki Katlı Masif Ahşap Raf tercih edilmektedir.
Duvar dekorasyonunda natürel masif ahşap rafların yanı sıra, çocuk odaları için çok talep gören ve beğenilen ürün çeşitlerimizden bir diğeri ise iskandinav tarzı çerçeveli dekoratif posterlerdir. Bu dekoratif posterler ile çocuk odalarınızın duvarlarını süsleyerek, sade, sevimli ve sıcak bir hava katabilirsiniz.
Yine çocuk odalarında duvar veya kapı süsü olarak kullanılan isimli Kapı/ Duvar Süsleri kişiye özel hazırlanmaktadır. Bebek bekleyenlerin öncelikle Hastane Odası Kapı Süsü olarak kullanıp, sonrasında bebeklerinin odalarının kapısına veya duvarına asarak kullanmayı tercih ettikleri İsimli Kapı Süsleri ile tamamen size özel el yapımı bir ürüne sahip olabilirsiniz.
Her çocuğun sahip olması gereken, pamuk örgü ipleri ile örülmüş Amigurumi oyuncaklar/ Uyku Arkadaşları da çocuk odası dekorasyon kategorisinde çok beğenilen ürünlerimiz arasındadır. Herkesin elinde göremeyeceğiniz Amigurumi Oyuncak modellerimiz ile yine çocuğunuzun tarzını ortaya koyabilirsiniz.
Yaşam alanlarına veya ofis ortamlarına renk katmak isteyen bitki severlere özel, el boyama mini saksı çeşitlerimiz de mevcuttur. İster kendinize, ister sevdiklerinize hediye amaçlı olarak satın alabileceğiniz bu mini saksılar tamamen el boyamasıdır ve sukulent & kaktüsler için uygun şık bir dekoratif alternatiftir.