Bebek ipi Örgü ipleri arasında en çok ilgi gören ve yaygın olarak kullanılan ipler arasında bebek ipleri mevcuttur. Yumuşacık dokularıyla bebeğinizi, çocuğunuzu sıcacık tutacak bu iplerin tamamı yüksek kaliteli ve dokudadır. Bebeğinize öreceğiniz her güzel, sevimli örgü modellerini Ritzz güvencesi altında sunulan bebek örgü ipleri ile örebilirsiniz.

Himalaya Everyday Bebe Lux, Anti-Pilling özellikliği sayesinde ördüğünüz ürünlerde daha az tüylenme olur. Bebeklerin cildine zarar vermez. Uluslararası OEKO-TEX® Class-1 sertifikasına sahiptir ve 0-3 yaş grubu yetişkinler de dahil olmak üzere cilde direkt temas eden ürünlerde kullanılabilir. İçerisinde zararlı kimyasallar bulunmadığı için bebeklerin ağız ile temasında hiçbir sakınca yoktur. En hassas ve alerjik ciltlerde bile kullanılabilir; alerji ve tahrişe neden olmaz. Kanserojen madde içermez. Güvenle çocuklarınız ve bebekleriniz için yapabileceğiniz her tür örgü çalışmasında kullanabilirsiniz.

Schachenmayr (SMC) en ünlü serisi, Catania %100 yüksek kalite pamuktan üretilmiştir. Catania ipinin dokusu oldukça yumuşaktır ve ipek gibi parlak görüntüsü vardır. SMC Catania, bebek ipleri arasında en çok tercih edilen pamuklu iplerdendir. Yüksek kalitede %100 pamuk içeriği ile yumuşacık örgüler yapabilirsiniz ve bebekleriniz için öreceğiniz bir model için tercih edeceğiniz iplerde öncelikleriniz arasına rahatlıkla koyabilirsiniz.

Kadife ipler ile yumuşacık bebek battaniyeleri, oyun halıları, puf, örgü bere, atkı ve hatta amigurumi oyuncaklar yapabilirsiniz. Bu ipler hem dokusunun yumuşaklığı ve kaliteli akrilik içeriği ile örme aşamasında dökülme ve kopmalara neden olmaz. Başlıca bebekler için kadife iplerden Wolan Bunny Baby, Etrofil Yonca Baby marka örgü iplerini Ritzz olarak sizlere sunmaktayız. Kalitesine güvendiğimiz ve tercih ettiğimiz markaları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Yarnart Ideal el örgü ipinin içeriğinde %100 pamuk bulunmaktadır. Bu pamuk içeriği sebebiyle oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Yarnart Ideal el örgü ipini örgü şişi veya tığ ile rahat bir şekilde örebilirsiniz. Özellikle şık ve canlı görünen amigurumi örgü oyuncak modelleri ve her türlü bebek örgü modelleri çalışması için mükemmel bir seçim olacaktır.

Etrofil markası ile sunduğumuz Gurme, Jeans ve Pamuklu Bebe ipleri ile yine aynı şekilde bebeklerinize ve çocuklarınıza birbirinden güzel, yumuşak ve şık örgüler örebilirsiniz. Gurme serisi Anti-Pillin yapısı sayesinde kolay kolay tüylenme yapmaz ve %100 premium akrilik anti-pilling içeriği ipi birinci sınıf kalitede yerini almasına olanak sağlamaktadır. Bebeklerinize şıklık ve kaliteli örgüler yapmanızda bu ipi güvenle ve gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hem örgü şişi hem de tığ ile örmesi çok kolaydır. Amigurumi ve her türlü bebek projeleriniz için güzel bir seçimdir olmasının yanı sıra geniş bir renk skalası mevcuttur. Ayrıca örgü sonrası daha yumuşak bir efekt için herhangi bir yün yıkama deterjanı kullanarak yıkama yapabilirsiniz.

Ritzz Tekstil güvencesi altında en kaliteli ve şık görünen amigurumi oyuncakları bebek ipleri ile örebilirsiniz.