Kadife İp yıllardır modası geçmeyen ve en çok tercih edilen, örmesi keyifli yumuşacık örgü ipleridir. İki çeşit kadife ip mevcuttur. Wolans Bunny Baby Kadife ve Wolans Fox ipler olarak iki farklı kadife ip türü mevcuttur.

kadife ip
kadife ip

Wolans Bunny Baby Kadife Örgü İpleri süper yumuşak kadife örgü ipleridir. Bu ipler ile bebek battaniyeleri, yetişkin battaniyeleri, yatak örtüleri, yelek, hırka, kazak, bere, şapka, eldiven, atkı, bebek patik, yetişkin patik, ev botu, yumuşacık amigurumi oyuncaklar, kırlent, şal, örgü saç bandı ve toka gibi birçok farklı örgü çalışması yapabilirsiniz. Bu ipler ile ayrıca son dönemlerin en trend makrome duvar dekoru ve hediyelik anahtarlık modellerinden, makrome Gökkuşağı duvar dekorlarında veya anahtarlıklarında halat iplerin üzerine sarılarak kullanılması için uygundur. Makrome gökkuşağı çalışmalarınıza bu ipler ile harika ve farklı bir doku katabilirsiniz. Dokuma kırlent veya duvar dekorlarında da ara geçişlerde kullanarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu ipleri şiş veya tığ ile örebilirsiniz. Örme esnasında ipin tüylerini çekiştirdiğinizde dökülme yapsa da, örüldükten sonra kullanım esnasında asla dökülme yapmaz. Kadife ip leri örerken ekleme yapmak istediğinizde, ipin tüylü kısmını bir miktar aldığınızda, içte kalan ince pamuk ipleri birbirine düğümleyerek bağlayabilir ve birleştirme kısmını gizleyebilirsiniz. Kadife ip fiyatları ve renk seçeneklerine websitemiz ritzz.net üzerinden ulaşabilirsiniz. OEKO-TEX Confidence In Textiles Standartlarına göre üretilmiştir. %100 Super-Soft Polyester’dir. Bir yumak 100 gram’dır ve 100 metre uzunluğundadır. 4,5 mm tığ ve 6,5 mm şiş ile örmeye uygundur. 

Wolans Fox Örgü İpleri yumuşak tüylü yüzeyli kürk görünümlü bir ipliktir. Geniş renk yelpazesi ile mükemmel bebek battaniyeleri, yetişkin battaniyeleri, yatak örtüleri, sizi sıcak tutacak yelek, hırka, kazak, bere, şapka, eldiven, atkı, bebek patik, yetişkin patik, ev botu, peluş amigurumi oyuncaklar, kırlent, şal, örgü saç bandı ve toka gibi birçok farklı örgü çalışması yapabilirsiniz. Bu ipler ile ayrıca son dönemlerin en trend makrome duvar dekoru ve hediyelik anahtarlık modellerinden, makrome Gökkuşağı duvar dekorlarında veya anahtarlıklarında halat iplerin üzerine sarılarak kullanılması için uygundur. Makrome gökkuşağı çalışmalarınıza kadife ipler ile harika ve farklı bir doku katabilirsiniz. Dokuma kırlent veya duvar dekorlarında da ara geçişlerde kullanarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu ipleri şiş veya tığ ile örebilirsiniz.Örme esnasında ipin tüylerini çekiştirdiğinizde dökülme yapsa da, örüldükten sonra kullanım esnasında asla dökülme yapmaz. Kadife ipleri örerken ekleme yapmak istediğinizde, ipin tüylü kısmını bir miktar aldığınızda, içte kalan ince pamuk ipleri birbirine düğümleyerek bağlayabilir ve birleştirme kısmını gizleyebilirsiniz. Kadife ip fiyatları ve renk seçeneklerine websitemiz ritzz.net üzerinden ulaşabilirsiniz. OEKO-TEX Confidence In Textiles Standartlarına göre üretilmiştir. %100 Super-Soft Polyester’dir. Bir yumak 100 gram’dır ve 100 metre uzunluğundadır. 4,5 mm tığ ve 6,5 mm şiş ile örmeye uygundur.

Kadife İp Fiyatları

Kadife İp Renkleri