İhraç Fazlası
İhraç Fazlası
İhraç Fazlası
Alpaca Yünü

Ebruli ip

ebruli ip
ebruli ip

Yarnart Pacific Chunky ebruli ip yün içeriği ile ve ebruli renk seçenekleri ile siz örgü severlere birbirinden güzel örgü modelleri çıkarmanıza olanak sağlamaktadır. Yarnart pacific chunky ebruli ipler kalın örgü ipi olarak bilinmektedir, örmesi kolay ve örgü modellerinizin çabuk bir şekilde tamamlanması sebebi ile en çok tercih edilen iplerdendir. 

Ebruli ipler günümüzde örgü modellerinde yoğun olarak tercih edilsede, son zamanlarda makromenin yaygınlaşması, punch ve dokuma işlerinin de trend hale gelmesi sebebi ile tercih edilen bir ip olmuştur. Dokuma çalışmalarınızda ebruli ipler yapılan çalışma sonucunda birbirinden farklı ve özgün sonuçlar ile projelerinize renk katmaktadır. Ayrıca punch (panç) işlemelerinizde bu ebruli renkler birbirinden şık ve farklı dokular katmaktadır. Kendine özgü renkleri ve ipin yün yapısı örgü, dokuma ve punch çalışmalarınıda şık ve canlı renkler ile farklılık yaratarak dikkat çekmektedir.

Bununla birlikte Yarnart alpine angora melange yün örgü ipleri de yün içeriği sayesinde yumuşacık ve rengarenk örgü modelleri örmenizde siz örgü severlere olanak sunmaktadır. Yarnart alpine angora melange yün örgü ipleri ile kazak, hırka, atık, bere gibi bir çok kışlık örgü modeli çalışmasında sunulan rengarenk seçenekleri ile katkı sağlamaktadır. Yün örgü ipi denilince akla ilk gelen ebruli ip seçenekleri arasında yer edinmiş olan Yarnart Alpine Angora Melange ebruli ipler kuşkusuz örgü modellerinizde mükemmel sonuçlar elde etmenize katkı sağlayacaktır.

Yarnart ebruli ipler ile ayrıca bebek hırkası yelek modelleri, süveter, bebek battaniyesi ve patikleri, yatak örgü modelleri gibi örgü projelerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Ev dekorasyonuna yönelik olarak kırlent, yastık kılıfları, saç bandı ve toka gibi bir çok örgü çalışmalarında kullanıma uygundur. 

Ayrıca günümüzde yün iplik punch ve dokuma çalışmalarında yoğun olarak ilgi görmesi ve bu iplerin renk seçeneklerinin şıklığı bu ilgiyi arttırmaktadır. Yün örgü ipi denilince akla gelen sayılı örgü ipi grubunda yer edinmiş bulunmaktadır.

Lanea Smooth yün ip de kırçıllı yapısı ile bu ebruli ipler arasında yer edinmiş sayılı yüksek kaliteli yün örgü ipi grubundadır. Lanea smooth yün örgü ipleri ile de dilerseniz chunky model hırka, dev battaniye, dev hırka ve kazak örgü modelleri örgüleri yapabilmenizin yanısıra, dokuma ve punch işi gibi çalışmalarda da kaliteli ve şık sonuçlar elde edebilirsiniz. Örgü severlerin yoğun olarak tercih ettiği bu grubu deneyerek sizlerde birbirinden farklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Lanea Smooth örgü ipleri ebruli dokusu ile birbirinden kalite farklı sonuçlar sunması bakımından tercih sebebi haline gelmiştir. Ayrıca saf merinos yün ip içeriği ile bir çok ev dekorasyonu çalışmasında da tercih edilebilir, bunların başlıcalarını listelemek gerekirse, Kırlent, battaniye, kırlent, dokuma kırlent çalışmaları gibi bir birinden farklı ve şık çalışmalara imza atabilirsiniz.  

Ebruli ipleri Ritzz.net websitemizde kapıda nakit ödeme seçeneğinin yanısıra dilerseniz kredi kartı ile güvenli online alışveriş yaparak alabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği ile de Türkiye’nin dilediğiniz her noktasına gönderim yapılmaktadır.