Punch Malzemeleri

Etrofil Punch İpi Seti

389,00650,99
62,9991,99

Punch Malzemeleri

Punch malzemeleri, son yıllarda çok fazla popüler olan el işlerinden biri de punch’dır. Panç yapmaya karar verdiğinizde temin etmeniz gereken malzemeler punch iğnesi, punch nakış kumaşı, kasnak, punch işine uygun iplerdir. Ritzz.net farkıyla punch malzemelerini sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kaliteli punch iğnesi setimiz, kolay kullanımıyla da dikkat çekmektedir. Uzun yıllar çeşitli punch işi yapmanızı sağlayacak bu malzemeler için dayanıklılık konusunda da sizlere garanti vermekteyiz. Punch kumaşı üzerine farklı renklerdeki iplerin geçirildiği punch iğnesiyle yapılan bu nakış tekniğinde ortaya çıkan desenler ve şekiller oldukça estetik gözükmektedir. Kalın bir görüntü ortaya çıktığı için genellikle havlular, banyo paspas takımlarında kullanılan bir tekniktir. Panç iğne seçeneklerini görmek için Punch iğnesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kendi seçeceğiniz iplerle, gözünüze hoş gelen bir modeli punch / panç işine uyarlayabilirsiniz. Bunun için şablon gerekebilir. Elinizde eksiksiz bir şekilde panç malzemeleri bulunuyorsa internetten çeşitli punch ( panç ) işleme videolarına bakarak öğrenmeniz de mümkündür. Çoğu kişi punch nakışı yapmak için el işi kurslarına gidip daha kısa sürede pek çok model yapmayı tercih etmektedir. Punch ile neler yapılır? Sorusu ise genellikle kurs hocalarına yöneltilen sorulardan biridir. Koltuk şalı, kırlent, duvar süsü, havlu, paspas gibi değişik kullanım alanlarında punch oldukça güzel bir görüntü vermektedir. Dekoratif durması punch işini çok fazla tercih edilmesine sebep olmuştur. Kullanılan punch ipleri doğru renk kombinasyonları da oluşturursa ortaya ustalık eseri bir süsleme çıkacaktır. Benim el işi yapma becerim yok diyen hanımların bile punch yapabileceğini de söyleyelim. Punch iğnesi doğru kullanıldığında kısa sürede güzel işler ortaya koymak mümkündür.
Bu hobiyi geliştirip evinde punch işi yaparak para kazanan hanımlarda vardır. Ritzz üzerinden yapacağınız hobi malzemeleri alışverişi kolay ödeme seçenekleriyle de sizlerin yüzünü güldürecek. Yeni başlayanlar öncelikle punch iğne seti almalı, iğneyi nasıl kullanması gerektiğini öğrenmelidir. Bu tekniği daha önce hiç görmeyenler panç yapmaya elleri alıştıkça daha fazla seveceklerdir. Özellikle zevklerine uygun nakış desenini bulduklarında punch yapmak için daha hevesli olacaklardır. Ayrıntılı punch işleme videoları için çeşitli web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Punch işleme mantığını anladığınızda kolay bir el işi olduğunu sizlerde fark edeceksiniz.