İnce Halat

Pamuk Halat 2mm 3 Büküm

Pamuk Halat İp 2MM 3 Büküm Bej (250G)

59,99
İnce Halat
34,99
İnce Halat
58,99
İnce Halat
34,99
İnce Halat
34,99
İnce Halat
İnce Halat
34,99
İnce Halat
34,99

Bu iplerimiz 2 MM pamuk makrome ipi gurubunda 3 büküm makrome ipi olarak geçmektedir. İnce halat olarak da bilinmektedir. Halat ip grubunun en ince yapıdaki ürünlerindendir. Halat olmasına rağmen yumuşak ve kolay açılır yapısı bir çok örgü ve makrome düğümleme tekniği işinde kullanılabilir. Ayrıca Punch ve dokumada da yaygın olarak kullanılmakta ve farklı şık projelere imza atmanızda yardımcı olacaktır.

2mm 3 büküm halat ip ile neler yapılır?

Çoğunlukla bu ip ile punch, makrome duvar süsü ve dekorları, makrome çanta, tığ işi örgü model çantalar, runner, supla, dekoratif aksesuarlar, mumluk, takı aksesuar gibi bir çok çalışmada kullanıma uygundur.

Bu ipimizin halat yapısı yumuşak oluşu örmenizi hem zevkli hem kolay kılacaktır. Burgularının açılabilir oluşu ayrıca tarama makrome ipi olarak kullanmanıza olanak sağlar, bu sayede uçlarını açarak tarak yardımı ile tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Pamuklu makrome ipi fiyatları ve geniş renk yelpazesine websitemizden erişebilirsiniz. Ritzz olarak güvenle ve zevkle örebilieceğiniz ürünler sunmaya devam etmek vizyonumuzdur.