Örgü İpi

Anchor Muline İp

26,5037,50

Yazlık ipler kategorimizde sizlere özel bir çok seçenek mevcuttur. Bunların başlıcaları olan pamuk içerikli koton örgü ipi , akrilik içerikli örgü ip çeşitleridir.

Ritzz ailesi olarak yazlık ipler kategorisinde en çok tercih edilen bir çok örgü ipi markası bulunmaktadır. Bunlar Ritzz, Himalaya, Etrofil, Yarnart, Wolans, Kartopu gibi markalardan oluşmaktadır.

Ritzz Kağıt ipler yazlık ip grubunda en çok tercih edilen gruplardan biridir. Dokusu ve kalınlığı ile beğeni toplayan ve bir çok örgü yazlık örgü çalışmalarında kullanabilirsiniz. Yazlık çanta, şapka, telefon ve clutch çanta modelleri için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Koton pamuklu iplerimiz ise yumuşak dokuları, kolay ve akıcı örülebilir oluşu sizlere çalışmalarınızda zevkli bir el işi çıkarmanızda yardımcı olacaktır. 

Amigurumi oyuncak yapımlarında ise bu grupta karşımıza bir çok marka ön plana çıkmaktadır. Bunların başlıcaları, Himalaya Himagurumi, Yarnart Jeans, Etrofil Jeans, Ritzz Koton, Lanea Cool Cotton gibi markaları tercih edebilirsiniz. Herbiri özenle hazırlanmış kendine ait geniş renk yelpazesine sahip ürün gurupları sunmaktadır. Yumuşak ve örümü kolay olan pamuklu yapıya sahip bu ipler ile amigurumi dışında bir çok yazlık aksesuar ve örgü modeli çalışması yapmanız mümkün.

Yazlık bebek ipleri olarak kullanabileceğiniz ürün grupları ise Himalaya Everyday Bebe Lux, Etrofil Pamuklu Bebe, Etrofil Jeans, Yarnart Jeans, Yarnar Ideal, SMC Catania, Catania Grande gibi pamuklu örgü iplerini tercih edebilirsiniz. Bu ipler üretilirken hem yüksek kalite hemde sağlıklı oluşları bir çok alanda rahatlıkla kullanabilmenize olanak sağlamaktadır.

Yaz aylarının vaz geçilmesi olan bikini modelleri için ise Himalaya Bikini ile sizlere en iyi seçeneği sunmaktadır. Su tutmayan yapısı ile çabuk kuruyan özelliği sayesinde yazın vazgeçilmezi olan bikini, mayo ve yazlık bir çok aksesuar modelinde öncelikli tercihiniz olabilir.

Yarnart Macrame Cord 2mm, 3mm ve 5mm pamuklu makrome örgü ipi %80 pamuk %20 polyester içeriğine sahiptir. Yarnart Macrame Cord makrome el örgü ipinin siz örgü sevenler tarafından en sevilen ve göze çarpan özelliği hafif olması ve yumuşak bir dokuya sahip olmasıdır. Yarnart Macrame Cord makrome el örgü ipi tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilmiş geri dönüşümlü iplerdir. %80 pamuktan oluşmuştur ve kilit örgü yapısıyla dinamik bir görünüme kavuşmuştur. Renk devamlılığı olan bir ürün olmasıyla örgülerinizde size kolaylık sağlar. Bu ipler ile bir çok makrome çanta, duvar süsü, puf, kırlent gibi bir çok ev aksesuarı için kullanabilirsiniz. Bu gruba ek olarak ise Ritzz olarak sizlere deneyim ve kalite odaklı ürettiğimiz Ritzz Pamuklu Makrome SLIM, XL ve FLAT XL grubunu sunmaktayız. Bu ipler ile de bir çok benzer çalışma için kullanabilirsiniz. Yumuşak dokusu, örümü ve işlemesi kolay yapısı sayesinde örgü ve düğüm tekniğinde sizlere ayrıca kolaylık sağlayacaktır.