34,50
34,50

Yarnart Jeans

Yarnart Jeans 87 / Bej

34,50
34,50
34,50
34,50
34,50

Yarnart jeans örgü iplikleri, %55 pamuk %45 poliakrilik yapısı ile amigurumi, hırka, bere, atkı örmek için uygun yumuşak bir dokuya sahiptir ve şimdi Ritzz.net’te satışta.Yarnart Jeans, Jeans Crazy ve Jeans Plus, %55 Pamuk %45 Poliakrilikten oluşmaktadır, dokusu ve yapısı itibari ile tığ işlerinde örgü daha kolay ve eğlenceli hale gelmektedir. Bugün Amigurumi örgü oyuncak yapımında en çok tercih edilen ip serisidir.

Yarnart ideal %100 pamuktur ve yumuşak dokusu birçok el örgüsü çalışmalarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir gruptur. Yumuşak ve doğal yapısı ayrıca amigurumi oyuncak örmek için de idealdir. 50gr’lık yumaklar halinde satılmaktadır.

El Örgü İpleri
El örgüsü modası hiç bir zaman eskimez, her zaman bu moda devam edecek bir hobi ayrıca genimize işlemiş ve anadolu kültüründe vazgeçilmez olan el örgüsü bugün daha modern daha şık tasarımlar ile taçlandırılıyor. Biz de Ritzz.net ailesi olarak el örgüsü severler için Yarnart serisinden en çok tercih edilenleri stoklarımızda sizlere sunmaktayız. Yarnart Jeans, Yarnart Jeans Plus, Yarnart Ideal ve Yarnart Jeans Crazy şuan için stoklarımızda bulunmaktadır. Bu ipler amigurumi ipi olarak yaygın kullanılmaktadır ve çocuklara doğal oyuncaklar amigurumi örebilir, hırkalar, masa örtüleri, çantalar, eşarp veya saç bandı gibi çeşitli örgü çalışmaları yapabilirsiniz. Bugünün modasına uygun el örgüsü modelleri için geniş renk yelpazesine sahip el örgüsü iplerin satışı online olarak ritzz.net üzerinden yapılmaktadır.

Ayrıca “Hobi Malzemeleri” kategorimizde bir çok örgü malzemeleri, tığ, amigurumi yapımında kullanılan plastik göz, plastik iğne, etamin iğnesi, vintage makaslar gibi geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.