4mm Makrome İpi - Pamuk İp

Tricotin İpi Seti

8,50153,00

4mm Makrome İpi - Pamuk İp

Pamuk Halat İp 4mm 3 Büküm Fuşya

137,50

4mm Makrome İpi - Pamuk İp

Pamuk Halat İp // 4mm // 3 Büküm // Denim

137,50

4mm Makrome İpi - Pamuk İp

4mm 3 Büküm Pamuk Halat İp EKRU

35,00405,00
159,99

4mm Makrome İpi - Pamuk İp

Pamuk Halat İp 4mm Kiremit

137,50

4 mm Makrome İpi 

Ritzz marka halat iplerden olan 4mm pamuk ipler, kalın makrome ipleri grubunda inceleyebileceğimiz bir iptir. Tür olarak halat ip olarak geçmektedir ve 4 mm kalınlığında 3 kollu diğer bir deyiş ile 3 bükümlüdür. 3 ayrı tek kolun birbirine bükülmesi yolu ile üretilmektedir bu sebepten 3 büküm makrome ipi olarak da bilinir. Sıkı burguda oluşu sayesinde burguların atma yapmamaktadır. 100% 1. sınıf pamuk içeriği ile hem yumuşak bir dokuya sahip olduğu gibi sağlam ve diri bir görüntü sunmanıza olanak sağlayacaktır örgü ve makrome çalışmalarınızda. Ayrıca ham pamuk oluşu sebebi ile soft ve doğal renklere sahiptir ve geniş bir renk yelpazesi ile sunulmaktadır.

Halat ipler arasında ince olarak nitelendirdiğimiz bu iplerimiz yapısı ve kalınlığı sebebi ile tığ işi ve makrome düğümleme tekniği ile örgülerde kullanıma uygundur.

Yapabileceğiniz başlıca çalışmalar ise, makrome perde, duvar dekoru, suplar, runner, duvar rafları, salıncak, çanta, file sepet, kapı süsü, hamak, makrome sandalye çalışmalar, giyim ve aksesuar ürünleri gibi bir çok çalışma yapmaya uygundur.

4MM 3 büküm pamuk ipler aynı zamanda 4MM Makrome İpleri olarakta bilinirler. Ritzz.net olarak sizlere 4MM Makrome ipleri çeşitleri için farklı renk ve uzunlukta seçenekler sunuyoruz. 4MM Makrome ipleri genellikle çanta yapımı, hasır şapka yapımı gibi hobi ürünlerinin üretilmesinde kullanılmaktadır. 3MM ‘den 15MM ye kadar birçok kalınlığı Makrome ipleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.