El Örgü İpi

Ritzz Pamuklu Makrome XL ipler yaklaşık 4,5 mm kalınlığında tığ işi ve makrome örgülerinde çok tercih edilen kalın örgü ipi grubuna ait iplerdir. Ritzz Pamuklu Makrome XL örgü ipleri esnek, hafif ve yumuşak bir dokudadır. İçi dolgulu değildir. Yapısı gereği taranabilen ipler değildir. Tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir ve iplerin içeriği %80 pamuktur. Zincir şeklindeki yapısı ve geniş renk yelpazesi tasarımlarınızı renklendirebilirsiniz. Bu ipler ayrıca dokuma veya örme ip olarak da adlandırılmaktadır. Kırlent, puf, paspas, supla, çanta, takı, makrome sarkaç/ saksılık, sepet, makrome runner, makrome duvar dekorları gibi çalışmalarda kullanabilirsiniz. Ayrıca içerisinden tel geçirerek yazı yazmaya uygun bir iptir. Bir yumak yaklaşık 240-250 gram aralığındadır ve yaklaşık olarak 60 metredir. İçeriği %80 pamuk %20 polyester’dir. 8 mm ve 10 mm şiş ve tığlar ile örmeye uygundur. Ritzz Pamuklu Makrome XL ipleri Ritzz.net websitemizde kapıda nakit ödeme seçeneğinin yanısıra dilerseniz kredi kartı ve havale/ eft ile güvenli online alışveriş yaparak alabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği ile de Türkiye’nin dilediğiniz her noktasına gönderim yapılmaktadır. Ucuz el örgü yünleri seçeneklerine ve birbirinden farklı örgü ipi seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

örgü ipi
örgü ipi

Yarnart Macrame Cord Pamuk Makrome İpi // 5mm örgü ipleri sıkı örgülü, sağlam örgü makrome ipidir. Geniş renk yelpazesi ile çalışmalarınıza şıklık katacak Yarnart Macrame Cord Yarn pamuk ve viskoz&polyester içeriği ile pürüzsüz ve yumuşak bir doku sunmaktadır. Makrome tekniği ile bir çok çalışmaya uygundur, bunun yanısıra kalın şiş ve tığ ile örmeye uygundur. Macrame Cord 5mm örgü yapısı sebebiyle taramaya uygun bir değildir.Yapılabilecek başlıca çalışmalar; Makrome duvar dekoru, runner, supla, çanta, kırlent, puf, sepet, paspas, kilim, perde, saksılık gibi bir çok çalışma yapabilirsiniz. İçi dolgulu iplerdir ancak buna rağmen içerisinden tel geçirerek yazı yazmaya uygun bir iptir. Makrome tekniği ile bir çok çalışmaya uygundur, bunun yanısıra kalın şiş ve tığ ile örmeye uygundur. Macrame Cord 5mm örgü yapısı sebebiyle taramaya uygun bir değildir. İçeriği %60 Pamuk %40 Viskoz & Polyester’dir. Bir yumak 500 gram’dır ve yaklaşık olarak 85 metredir. 9 mm şiş ve 10 mm tığ ile örmeye uygun kalın ip örgü ipleridir. Yarnart Macrame Cord Yarn ipleri Ritzz.net websitemizde kapıda nakit ödeme seçeneğinin yanısıra dilerseniz kredi kartı ve havale/ eft ile güvenli online alışveriş yaparak alabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği ile de Türkiye’nin dilediğiniz her noktasına gönderim yapılmaktadır. Yarnart ebruli ip seçenekleri de el örgü ipi seçenekleri arasındadır.

Yün keçe sıcak su ve sabun uygulaması ile keçeleşen yünlerdir. Yün keçelerimiz %100 Merinos yününden üretilmiştir, keyifle keçe işlerinizde kullanabilirsiniz. Makrome duvar dekorlarınızda, dokuma işlerinizde, keçeden toka, broş gibi aksesuarlarda, kasnak çalışmalarınızda, hırka, kazak, atkı, bere, şal gibi giyim ürünlerinin üzerine keçe iğneleri ile aksesuarlar ve motifller çalışabilir ayrıca yine keçe iğneleri ile dekoratif ev aksesuarları, anahtarlık, dönence akseuarları ve keçe çanta gibi harika bohem keçe çalışmalar yapabilirsiniz. 50G’lık paketler halinde satılmaktadır. Keçe fiyatları ve renk seçeneklerine websitemiz ritzz.net üzerinden ulaşabilirsiniz. Yün Keçe’lere Ritzz.net websitemizde kapıda nakit ödeme seçeneğinin yanısıra dilerseniz kredi kartı ve havale/ eft ile güvenli online alışveriş yaparak alabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği ile de Türkiye’nin dilediğiniz her noktasına gönderim yapılmaktadır.