Makrome İpleri Nereden Alınır?

pamuk makrome ipi macrame ipi pamuk halat ip string ip tek burgulu pamuk ip

Son dönemin en trend el işi hobilerinden Makrome’ye olan ilgi günden güne artmakta. Yaşam alanlarına bohem bir hava katmak isteyenler genellikle Makrome duvar süsleri, makrome sarkaçlar, masalar için Makrome runner çeşitleri gibi birçok farklı makrome aksesuarlar tasarlamakta. Aslında tekniği çözdükten sonra, tamamen yaratıcığınızı kullanarak çeşitli makrome çalışmaları tasarlayabilirsiniz.

Sizlere de ilham olması açısından Türk tasarımcılara ait birkaç alternatif paylaşmak istiyoruz. Görsellerin üzerine tıklayarak, tasarımcıların hesaplarına ulaşabilirsiniz.

ifyouwanttobeall bohoandsoul3 bohoandsoul4 bohoandsoul2 bohomedesign bohomedesign2 bohoartisan

Peki kaliteli, %100 pamuk makrome ip çeşitlerine nereden ulaşabilirsiniz?

Ritzz Art olarak sizlere avrupa, amerika ve avusturalya’ya ihraç edilen, yabancı makrome tasarımcılarının kullandığı makrome iplerini temin ediyoruz.

Tek burgulu string ipler, 2 ve 3 bükümlü, farklı kalınlıklar ve çeşitli renk seçenekleriyle pamuk halat ip çeşitlerine, duvar süsü yapımında kullanılan ahşap çubuklara ve sarkaç yapımında kullanılan ahşap halka çeşitlerimize websitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.